Želimir Čečura

Napisao/la Super User. Posted in Djelatnici

Životopis:

Roden sam 30. travnja 1960. godine u Smricanima opcina Livno, gdje sam završio osnovno i srednje gimnazijsko obrazovanje.

Studij geografije na Prirodoslovno-matematickom fakultetu u Zagrebu završio sam u redovnom roku diplomiravši s odlicnim uspjehom 6. prosinca 1984. godine.

Poslijediplomski studij, smjer Geografske osnove prostornog planiranja i uredenja, upisao sam u nastavnoj 1985./1986. godini te sam nakon toga položio sve ispite predvidene za taj studij i stekao strucni naziv MAGISTAR PRIRODNIH ZNANOSTI IZ PODRUCJA GEOGRAFIJE.

Objavio sam nekoliko znanstvenih i strucnih radova u casopisima u Republici Hrvatskoj i inozemstvu.

Autor sam udžbenika za sedmi razred osnovne škole u izdanju nakladnicke kuce PROFIL, prirucnika za zavicajnu nastavu Hercegbosanska županija u izdanju MATICE HRVATSKE, te sam autor Školskog atlasa za osnovne i srednje škole u izdanju nakladnicke kuce ALFA.

Aktivno sam sudjelovao u Domovinskom ratu te sam za to i odlikovan Spomenicom Domovinskog rata 1990. – 1992. i Medaljom «Oluja». (Dulce et decorum est pro patria mori).

Clan sam Župnoga ekonomskog vijeca za župu Sv. Mateja Ap. i Ev., Zagreb-Dugave.

Dopredsjednik sam NK Zelengaj Zagreb-Dugave.

Radno iskustvo stekao sam radeci u osnovnim i srednjim školama u gradu Zagrebu.

Oženjen sam i otac troje djece (Marina 30 g., Andrea 28 g., Karla 18 g.)

Zaposlen sam trenutacno kao ravnatelj XIII. gimnazije u Zagrebu.