Dragi maturanti,

• Priručnik za učenike za prijavu ispita možete preuzeti na ovdje

Koordinatorica za provedbu ispita državne mature - kontakti

Daria Šuprinović Karakaš, prof.

Mobitel

daria.suprinovic-karakas@skole.hr

Članovi povjerenstva za provedbu nacionalnih ispita i aktivnosti vezanih uz polaganje državne mature u školskoj 2020./2021. godini

1. mr.sc. Želimir Čečura, prof., ravnatelj, predsjednik povjerenstva
  2. Daria Šuprinović Karakaš, prof., ispitna koordinatorica
  3. Berislav Šega, prof., član
  4. Marija Banić Kreštalica, prof., član
  5. Ivana Martinović, prof., član
  6. Marijana Ban, prof., član
  7. Ana Jelačić, prof., član

2020./ 2021.

VREMENIK_PROVEDBE_ISPITA

Informacije o Državnoj maturi za učenike i roditelje - prezentacija

DRŽAVNA MATURA školska godina 2019./2020. - JESENSKI ROK

Obavijest maturantima o žalbama na rezultate državne mature

Dragi maturanti,

danas 9. rjna 2020. godine u 12:00 objavljeni su rezultati državne mature u jesenskom roku šk. god. 2019./2020.

Čestitamo svima na ostvarenim rezultatima, pogotovo s obzirom na okolnosti koje su nas pratile u ovoj školskoj godini!

Prema Pravilniku o polaganju državne mature imate pravo Školskome ispitnom povjerenstvu predati žalbu na rezultate mature. Žalba mora biti utemeljena, jasna i odnositi se na točno određeni zadatak. Žalba se predaje ispunjavanjem obrasca koji ćete dobiti od ispitnog koordinatora, u unaprijed određenom terminu.

Termini za predavanje žalbi na rezultate Školskom ispitnom povjerenstvu:

ČETVRTAK 10.9.2020. od 10 do 12 U ŠKOLI (Ured ravnatelja),

PETAK 11.9.2020. od 10 do 12 U ŠKOLI (Ured ravnatelja).

Drage maturantice i maturanti,

došli smo zajedno do kraja još jedne školske godine. Vjerujem da ste zadovoljni postignutim uspjehom. Posebno čestitam onima koji su postigli odličan uspjeh. Hvala vam što ste tijekom cijele godine svojim ponašanjem i odnosom prema nastavnicima te zaposlenicima naše škole pokazali da ste pravi gimnazijalci. U ime svih djelatnika XIII. gimnazije i u svoje ime, čestitam Vam na uspješnu završetku srednjoškolskog obrazovanja. Bez obzira na put kojim ste odlučili nastaviti svoje životno obrazovanje, svima vam od srca želim mnogo uspjeha.

Vaš ravnatelj

1. prosinca 2019. godine u 12:00 sati započele su prijave ispita državne mature u školskoj godini 2019./2020.

Prijave ispita državne mature završavaju 15. veljače 2020. godine u 12:00 sati.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Školska godina 2017./2018.

Počeli ispiti Državne mature

Jutros, 9. lipnja 2018., ispitom iz Logike u 9.00 sati započela je provedba ispita Državne mature u ljetnome roku školske godine 2017./2018. Na licima učenika, a i profesora, vidjela se određena doza stresa i malo nervoze jer je riječ o najvažnijim i posljednjim ispitima kojima se obuhvaća znanje, a rezultati će većini maturanata možda odlučiti budućnost.

Pristupnici na ispit moraju doći najkasnije 30 minuta prije početka ispita. Sa sobom moraju ponijeti identifikacijski dokument s fotografijom (osobna iskaznica, putovnica, vozačka dozvola) i dopušteni pribor za pisanje ispita, propisan predmetnim ispitnim katalozima.

Želimo vam puno uspjeha na ispitima Državne mature!

iPhone210513 112
iPhone210513 113