Dragi maturanti,

Koordinatorica za provedbu ispita državne mature - kontakti

Ines Šimac, prof.

Mobitel

098/556 549

ines.simac@skole.hr

Članovi povjerenstva za provedbu nacionalnih ispita i aktivnosti vezanih uz polaganje državne mature u školskoj 2018./2019. godini

1. mr.sc. Želimir Čečura,prof., ravnatelj, predsjednik povjerenstva
  2. Ines Šimac, prof., ispitna koordinatorica
  3. Kristina Cerjak, prof., član
  4. Jagoda Brlobuš Dražinić, prof., član
  5. Tana Vuković, prof. član
  6. Sara Hadži-Boškov, prof., član
  7. Ana Đordić, prof., član

OBAVIJEST ZA JESENSKI ROK DRŽAVNE MATURE

Danas su rezultati jesenskoga roka ispita državne mature, čestitamo!

Eventualne prigovore na rezultate možete priložiti 14.9.2018. (petak) od 08 do 12 sati u školi.

Prigovori se podnose vlastoručnim ispunjavanjem obrasca koji preuzimate kod ispitne koordinatorice u kojem konkretno i argumentirano opisujete vaš prigovor.

Objava konačnih rezultata – 19.09.2018.

Svjedodžbe i potvrde podižete u školi od 21.09.2018.

Postupak prijave za maturu u jesenskom roku 2017./2018. jednak je kao i za prijave u ljetnom roku. To je putem mrežne stranice Postani student, a ukoliko postoje određene nejasnoće cijeli postupak prijave opisan je u Priručniku koji se nalazi na službenim stranicama NCVVO-a. Prijaviti se može od 20. do 31. srpnja 2018.

Obavijest maturantima o podjeli svjedodžbi

Prema kalendaru NCVVO-a podjela svjedodžbi o položenoj državnoj maturi održat će se 18. srpnja 2018. godine u dogovoru s razrednicima tijekom dana u razrednim učionicama XIII. gimnazije Zagreb.

Navedeni datum vrijedi za sve škole u Republici Hrvatskoj.

Ako se upis na fakultet odvija ranije ili tog dana, učenik svjedodžbu može dostavi naknadno.

Rezultati državne mature u ljetnom roku 2017./2018.

Drage maturantice i maturanti,

došli smo zajedno do kraja još jedne školske godine. Vjerujem da ste zadovoljni postignutim uspjehom. Posebno čestitam onima koji su postigli odličan uspjeh. Hvala vam što ste tijekom cijele godine svojim ponašanjem i odnosom prema nastavnicima te zaposlenicima naše škole pokazali da ste pravi gimnazijalci. U ime svih djelatnika XIII. gimnazije i u svoje ime, čestitam Vam na uspješnu završetku srednjoškolskog obrazovanja. Bez obzira na put kojim ste odlučili nastaviti svoje životno obrazovanje, svima vam od srca želim mnogo uspjeha.

Vaš ravnatelj

___________________________________________________________________________________________________________________________

OBAVIJEST ZA MATURANTE

U srijedu 11. srpnja objavljuju se privremeni rezultati ispita  Državne mature.

Nakon analize vaših rezultata, ako uočite neki konkretan i argumentiran razlog za pritužbu na rezultat pojedinog ispitnog zadatka, pritužbu možete uložiti tako da prigovor podnesete vlastoručnim ispunjavanjem obrasca koji ćete dobiti od ispitne koordinatorice gdje ćete ga ukratko opisati.

Prigovor podnosite Školskom ispitnom povjerenstvu i to:

12.07. 2018. u vremenu  od  8:00 – 11:00 sati

13.07. 2018. u vremenu  od  8:00 – 10:00 sati

Želimo vam puno sreće s rezultatima!

Školska godina 2017./2018.

Počeli ispiti Državne mature

Jutros, 9. lipnja 2018., ispitom iz Logike u 9.00 sati započela je provedba ispita Državne mature u ljetnome roku školske godine 2017./2018. Na licima učenika, a i profesora, vidjela se određena doza stresa i malo nervoze jer je riječ o najvažnijim i posljednjim ispitima kojima se obuhvaća znanje, a rezultati će većini maturanata možda odlučiti budućnost.

Pristupnici na ispit moraju doći najkasnije 30 minuta prije početka ispita. Sa sobom moraju ponijeti identifikacijski dokument s fotografijom (osobna iskaznica, putovnica, vozačka dozvola) i dopušteni pribor za pisanje ispita, propisan predmetnim ispitnim katalozima.

Želimo vam puno uspjeha na ispitima Državne mature!

iPhone210513 112
iPhone210513 113